MR Studio Information Technologies

Tvorba eshopů na míru

Rozjeďte své podnikání online se spolehlivým partnerem. Tvorba internetových obchodů je dnes již nezbytností při podpoře prodeje vašich produktů. Jen s kvalitním eshopem, poutavým webdizajn a obsahem, přehlednou strukturou můžete být krok před konkurencí. Specializujeme se na tvorbu kvalitních eshopů na míru is redakčním systémem. Získejte efektivní eshop, který vydělává s webhostingem a nastavením online kampaně zdarma.

Získejte cenovou nabídku! Podívat reference

Eshop i pro váš byznys!

Nepřipravte se o zákazníky, kteří vás hledají na internetu. Až 75% lidí hledá produkty a realizuje nákupy online přes eshop. Buďte pro ně viditelní a dohledatelný! Využijte možnost rozšířit své obchodní aktivity i na internetu prostřednictvím eshopu.

 

Pokud jste rozhodnutí a chcete využít online prodej na 100%, je pro vás ideální tvorba eshopu na míru. Každé podnikání má jiné obchodní aktivity, cíle. Proto je musí váš eshop odrážet. Funkcionality a prvky musí být unikátní a přizpůsobené vašemu podnikání na míru.

tvorba e-spohov na mieru
tvorba_eshopov_na_mieru

Výkon a efektivita

Automatizujte, optimalizujte a zvyšujte efektivitu online prodejů s výkonnostním Ecommerce řešením!

Vytvořili jsme vlastní ecommerce systém, který přizpůsobujeme na míru vašim byznys cílem a požadavkům. Získejte moderní, vysoce kvalitní řešení nabité funkcionalitami a moduly s důrazem na špičkovou použivatelnost.

Systém pro správu produktů, celkového obsahu a komunikaci se zákazníky či obchodními partnery. Z jednoho místa řídíte celý provoz e-shopu. CRM systém je plně responzívny, takže úpravy ve vašem e-shopu můžete realizovat odkudkoliv. Přehledný, jednoduchý na používání a inteligentní. Zajistí mimořádnou efektivitu vašeho času.

I ty nejrobustnější softwarová řešení se dají spravovat jednoduše a rychle.

Získejte cenovou nabídku ješte dnes! Jak na to ?

Při tvorbě webové stránky nebo jiného webového řešení je ideální dohodnout si osobní schůzku nebo telefonický rozhovor. Napište nám na náš e-mail: info@mrstudio.eu nebo na čísle: +421 949 612 022

Získat ponuku

Tvorba webových stránek

Jen s kvalitní webovou stránkou, poutavým webdizajn a obsahem můžete být krok před konkurencí. Vytvoříme vám kvalitní, seo friendly webovou stránku s moderním responzívnym designem.

Viac informácií

Portály a internetové obchody

Rozjeďte své podnikání online se spolehlivým partnerem. Až 75% lidí hledá produkty a realizuje nákupy online.

Viac informácií

Softwarová řešení

Naše řešení umožňují společnostem a institucím spravovat weby, obchodovat online, řídit interní procesy a vazby se zákazníky. KRIM CMS, E-shop a CRM systémy.

Viac informácií

Webové aplikace

Optimalizujte a zefektívňujte své procesy pomocí mobilních či webových aplikací.

Viac informácií

Kompletní digitální marketing

Najjednoduchším vysvetlením prečo by mala byť aj vaša firma v online svete je to, že vaši zákazníci sú online.

Viac informácií

Zvýšení návštěvnosti a SEO

Dostaneme vás na přední pozice ve vyhledávání.

Viac informácií

Firemní identita

Odlište vaše podnikání od konkurence. Tvorba firemní identity je jedním ze základních pilířů jak na to.

Viac informácií

Reklamní předměty

Propagační materiály a reklamní předměty v nejlepší kvalitě a ceně na trhu

Viac informácií