MR Studio Information Technologies

O nás

Specializujeme se na návrh, vývoj a tvorbu webových stránek, eshopů, softwarů, mobilních a webových aplikací na míru. Poskytujeme klientům inovativní řešení a dokážeme vytvořit i rozsáhlá řešení s pokročilými funkcionalitami. Kvalitní řešení potřebují roky zkušeností, použití nejmodernějších technologií a inovativnost.

Získejte cenovou nabídku! Podívat reference

Jsme slovenská IT developerská společnost se sídlem v Banské Bystrici. Tvoříme komplexní IT řešení a produkty. Specializujeme se na návrh, vývoj a tvorbu webových stránek, eshopů, softwarů, mobilních a webových aplikací na míru. Dokážeme zaručit jedinečnost a originalitu, nakolik pracujeme s výhradně vlastními systémy a všechny projekty realizujeme na míru. Pracujeme výhradně s nejnovějšími a nejmodernějšími technologiemi a požadavky. Náš tým specialistů zajišťuje nejen kvalitní služby, ale i Inviduální přístup, péče 24/7 a detailní poradenství. Působíme už ve třech zemích, kromě Slovenska je to Česká a Rakouská republika. Sídlo společnosti máme v Banské Bystrici a další kontaktní místa jsou v Bratislavě a v České republice - Zlíně.

Jsme tu pro vás již od roku 2008. Začínali jsme jako společnost specializující se na tvorbu webových prezentací. Postupně jak jsme rostli, přibírali se i další služby a dnes dodáváme klientům dlouhodobé strategie, řešení a komplexní produkty - softwary, informační systémy, webové řešení, eshopy či webové aplikace, ale také komplexní online či offline marketingové strategie a kampaně.

Dnes už pracujeme pro více než 300 spokojených klientů.

Nechceme být jen vašimi dodavateli, ale dlouhodobými a spolehlivými partnery.

 

V IT, myslíme za vás ...

Bc. Martin Rumanovský

Bc. Martin Rumanovský

Founder / CEO

phone +421 949 612 022
email rumanovsky@mrstudio.eu
Mgr. Iva Kocová

Mgr. Iva Kocová

Marketing Manager

phone +421 917 117 785
email iva.kocova@mrstudio.eu

Adam Rumanovský

Sales Representative

email adam.rumanovsky@mrstudio.eu

Ing. Silvia Kapustová

Graphic manager

email info@mrstudio.eu

Adrián Babala

Sales Representative

email babala@mrstudio.eu