MR Studio Information Technologies

Tvorba webových stránek Valašské Meziříčí

Tvorba web stránek je dnes již nezbytností při profesionální prezentaci vaší firmy. Jen s kvalitní webovou stránkou, poutavým webdizajn a obsahem můžete být krok před konkurencí. Specializujeme se na tvorbu kvalitních web stránek na míru is redakčním systémem. Získejte kvalitní web stránku s webhostingem a nastavením online kampaně zdarma.

Získejte cenovou nabídku! Podívat reference

 

 

Inovatívní a moderní web stránky

Dostaneme vaše podnikání do digitálního světa. Zvyšte výkonnost a efektivitu vašeho byznysu s web stránkou na míru!

 

Jakýkoliv druh podnikání realizujete, zákazníci vás hledají online. Jen na Slovensku používá internet více než 3 miliony uživatelů a tato tendence stále roste.

 

tvorba_web_stránok_na_mieru_banská_bystrica_webdizajn

Profi weby jsou IN!

Zaujměte na první pohled originálním webdizajn, 100% funkční web stránkou s dokonalým přizpůsobením pro zákazníky. Dopřejte jim komfort a přehled tak, aby našli přesně to, co hledají a zakoupili si produkt nebo službu právě u vás!

Tvorba webových stránek je dnes již nezbytností při profesionální prezentaci vaší firmy v rámci online prostředí. Jen s kvalitní webovou stránkou, poutavým webdizajn a obsahem můžete být krok před konkurencí.

Vytvoříme vám kvalitní, seo friendly webovou stránku na míru s moderním responzívnym webdizajn. K webu získáte námi vytvořen CMS systém, který přizpůsobujeme vašim obchodním cílem a podnikání.

Dokonalý na ovládání

V jednoduchosti je krása a čas je nejvýznamnější element! Už ho nemusíte ztrácet s neefektivními, zastaralými systémy.

Vyvinuli jsme náš vlastní CMS systém, který vám přizpůsobíme na míru dle požadavků a cílů vašeho byznysu! Získáte ho automaticky k tvorbě web stránky.

Přehledný, jednoduchý na používání a inteligentní na komplexní správu a aktualizaci vaší web stránky. Aktualizovat obsah na webu tak můžete odkudkoliv, i přes mobilní zařízení.

tvorba_web_stránok_na_mieru_banská_bystrica
tvorba_web_stránok_banská_bystrica

S láskou a důrazem na webdizajn a UX / UI.

Aby vaši zákazníci už nepřemýšleli nad konkurencí!

Moderní a originální webdizajn web stránek s propracovaným návrhem UX / UI a backend / frontend vývojem.

Zaujměte vašich budoucích zákazníků vaší novou webovou stránkou tak, aby ani nepřemýšleli nad konkurencí. Vzbuďte důvěryhodnost, kvalitu a originalitu na první pohled.

UX (uživatelská zkušenost) a UI (vizuál) usnadní návštěvníkům používání webové stránky. Jedním z nejdůležitějších kritérií správné web stránky je, aby se uživatel bez jakýchkoliv problémů dostal ke všemu, co nejrychleji.

Při tvorbě web stránky klademe důraz na špičkový backend / frontend.

Pohodlně z každého zařízení!

Dopřejte vašim zákazníkům 100% responzivní řešení.

Plně automatické přizpůsobení vaší web stránky na jakékoli zařízení.

Při vývoji a tvorbě web stránky klademe důraz na uživatelskou zkušenost a špičkové zobrazení při mobilních zařízeních, protože tendence uživatelů, kteří využívají mobilní zařízení výrazně převyšuje desktopové.

Když se zákazníci dostanou na vaši web stránku prostřednictvím mobilů či tabletů, nemusíte se obávat, váš úspěch je zaručen.

tvorba_web_stránok_banská_bystrica
tvorba_web_stránok_na_mieru_banská_bystrica

Expresní rychlost

Zbytečně dlouhé čekání odrazuje zákazníky v každém odvětví podnikání!

Jeden z nejdůležitějších parametrů moderní webové stránky. Vaši zákazníci se chtějí k informacím na webu dostat rychle a jednoduše.

Rychlost načítání je důležitá pro vaše klienty, ale i pro vyhledávače, které vaši web stránku upřednostní před jinými, které se načítají pomaleji.

Použitím nejmodernějších technologií a procesů dokážeme optimalizovat rychlost web stránky na 100% při mobilních i desktopových zařízeních!

Propracované SEO

Jednodušší a výkonnější optimalizace pro vyhledávače!

Webová stránka se zviditelní ve vyhledávačích na co nejvyšších pozicích, nabízí i řadu dalších důležitých faktorů, které zajistí růst vašeho byznysu - najdou vás potenciální zákazníci a zvýší se celkový počet návštěvníků webové stránky.

Naše systémy jsou technologicky vytvořeny tak, aby byly vaše nové webové stránky SEO friendly.

Optimalizace je tak jednodušší a výkonnější než u jiných systémů, které nejsou na SEO přizpůsobeny.

tvorba_web_stránok_na_mieru_banská_bystrica
tvorba_web_stránok_banská_bystrica

Důraz na detaily! 

100% zajištění vaší web stránky s výjimečnou zákaznickou podporou, detailním poradenstvím a webhostingem na rok zdarma!

Při tvorbě webové stránky, eshopu či mobilní nebo webové aplikace je důležitý kvalitní webhosting a dokonalé zabezpečení, na které klademe ten nejvyšší důraz. Bezpečnost dat na vaší web stránce je pro nás samozřejmostí. Při tvorbě webové stránky využíváme nejlepší webhosting na Slovensku.

Zákaznická podpora a detailní poradenství pro naše klienty. V procesu tvorby webové stránky, eshopu či rozsáhlejšího informačního systému jsme našim klientům k dispozici 24/7.

Poskytujeme detailní poradenství a servis všem našim klientům i po vytvoření řešení. Poradenství se týká samozřejmě všech služeb.

Doplňkové služby

Propracovaný copywriting, komplexní online marketing, či tvorba PPC.

Podklady a materiály na tvorbu webových stránek - pomůžeme vám s přípravou všech podkladů na tvorbu obsahu webové stránky.

Zpracujeme aktuální texty, které již máte připravené nebo vytvoříme kompletně nové texty, fotky či obrázky na webovou stránku.

Komplexní nastavení a správa online kampaně pro vaši webovou stránku. Kromě SEO netřeba zapomenout i na důležitost PPC kampaní pro vaši webovou stránku.

Je to potřeba, když je webová stránka nová, když potřebujete zvýšit povědomí či prodeje na vašich webových stránkách.

tvorba_web_stránok_na_mieru_banská_bystrica_tvorba_ppc_kampaní_banska_bystrica

 

Milujeme technologie a kvalitu!

Vývoj a tvorba webové stránky, eshopu, softwaru či mobilní nebo webové aplikace vyžaduje ty nejmodernější technologie k tomu, aby řešení splňovalo všechny trendy a požadavky a samozřejmě, aby vynikalo kvalitou.

Technologie a programovací jazyky:

PHP, JAVASCRIPT, ASP.NET, MYSQL, PYTHON, JAVA, HTML, CSS

 

Získejte cenovou nabídku ještě dnes! Jak na to?

Tvorba web stránek - Zlín: při tvorbě webového řešení je ideální dohodnout si osobní schůzku na naší pobočce v Banské Bystrici nebo telefonický rozhovor. Napište nám na náš e-mail: info@mrstudio.eu nebo na čísle: +421 949 612 022

Získat nabídkuWeb stránka na míru s aplikací


Potřebujete web stránku s rozšířením o aplikaci, propojení či rezervační systém?


Mám zájem

 
Mikrostránky


Mikrostránka zda landing page na konkrétní kampaň? Potřebujete uvést nový produkt či službu? Vytvoříme vám komplexní marketing se vším, co potřebujete k dosažení výsledků!


Mám zájem

 
Byznys web stránka na míru


Efektivní byznys webové řešení na míru s cílem nastartovat vaše podnikání. Zvyšte prodeje a povědomí o vaší značce inovativním řešením. Web stránka na míru je nezbytností pro fungování v online světě.


Mám zájem

 
Redesign webové stránkyMám zájem

 
Portálové řešení


Potřebujete robustní webové řešení na míru s pokročilejší funkcionalitou? Portálové řešení, eshop či jiné specifické software řešení vašemu podnikání na míru?


Mám zájem 

Získejte cenovou nabídku ještě dnes! Jak na to?

Tvorba web stránek - Zlín: při tvorbě webového řešení je ideální dohodnout si osobní schůzku na naší pobočce v Banské Bystrici nebo telefonický rozhovor. Napište nám na náš e-mail: info@mrstudio.eu nebo na čísle: +421 949 612 022

Získat nabídku

Tvorba webových stránek

Jen s kvalitní webovou stránkou, poutavým webdizajn a obsahem můžete být krok před konkurencí. Vytvoříme vám kvalitní, seo friendly webovou stránku s moderním responzívnym designem.

Viac informácií

Portály a internetové obchody

Rozjeďte své podnikání online se spolehlivým partnerem. Až 75% lidí hledá produkty a realizuje nákupy online.

Viac informácií

Softwarová řešení

Naše řešení umožňují společnostem a institucím spravovat weby, obchodovat online, řídit interní procesy a vazby se zákazníky. KRIM CMS, E-shop a CRM systémy.

Viac informácií

Webové aplikace

Optimalizujte a zefektívňujte své procesy pomocí mobilních či webových aplikací.

Viac informácií

Kompletní digitální marketing

Najjednoduchším vysvetlením prečo by mala byť aj vaša firma v online svete je to, že vaši zákazníci sú online.

Viac informácií

Zvýšení návštěvnosti a SEO

Dostaneme vás na přední pozice ve vyhledávání.

Viac informácií

Firemní identita

Odlište vaše podnikání od konkurence. Tvorba firemní identity je jedním ze základních pilířů jak na to.

Viac informácií

Reklamní předměty

Propagační materiály a reklamní předměty v nejlepší kvalitě a ceně na trhu

Viac informácií